Wrocław – Pasaż Grunwaldzki

Salon Piękności Denique CH Pasaż Grunwaldzki

Salon Denique mieści się w jednym z największych centrów handlowych we Wrocławiu, w Pasażu Grunwaldzkim. Oferuje szeroką gamę ekskluzywnych zabiegów kosmetycznych, manicure oraz zabiegów fryzjerskich. Zapewnia obsługę na najwyższym poziomie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów jak również dostęp do profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich i kosmetycznych.

Aktualności i promocje

Vouchery podarunkowe

– Już teraz możesz podarować bliskim wyjątkowy prezent w postaci Vouchera na dowolne usługi lub zakup kosmetyków do wykorzystania w Salonach Piękności Denique oraz sklepie internetowym www.denique.com.pl

Dostępne Vouchery:

  • 50 zł
  • 100 zł
  • 500 zł

*Ważność: pół roku od daty zakupu
*Przy płatności voucherem różnica może być uregulowana dowolną formą płatności

Nasze stylizacje

KOSMETYCZNE WYBIELANIE ZĘBÓW

Kosmetyczne wybielanie zębów lampą LED (FUTURA 2400) jest metodą bezbolesną i nieszkodliwą dla szkliwa. Wybielanie polega na rozjaśnieniu szkliwa za pomocą substancji wybielajacych, których skuteczność zostaje zwiększona poprzez aktywację światłem lampy. W ciągu godzinnego zabiegu jesteśmy w stanie rozjaśnić szkliwo od 1 do 3 tonów. Efekt wybielania zębów utrzymuje się do nawet do kilku miesięcy.

Nitkowanie metodą depilacji za pomocą bawełnianej nici,

Nitkowanie jest metodą depilacji za pomocą bawełnianej nici, od dawna praktykowaną w Indiach, Chinach i krajach arabskich. Kobiety wzajemnie depilowały sobie w ten sposób twarz oraz regulowały brwi. Umiejętność ta przekazywana była z pokolenia na pokolenie i przetrwała do dziś podbijając obecnie kraje Europy Zachodniej.

Odpowiednio spleciona  bawełniana nić „chwyta” nawet bardzo cienkie i krótkie włosy usuwając je wraz z cebulkami, a efekt gładkiej skóry utrzymuje się przez 3-4 tygodnie. Można w ten sposób usuwać niechciany wąsik, brodę, włosy na policzkach oraz pięknie wyregulować brwi.

Zabieg jest szybki, stosunkowo bezbolesny oraz niedrogi. Podczas nitkowania nie stosuje się żadnych środków chemicznych, dzięki czemu nie ma ryzyka reakcji alergicznej. W przeciwieństwie  do innych sposobów depilacji, nitkowanie nie powoduje przykrego wrastania włosków.
Zabieg jest odpowiedni  dla wszystkich typów skóry, nawet wrażliwych na depilację laserową lub woskowanie. Przede wszystkim jednak będzie to idealna metoda dla osób, które posiadają cerę naczyniową, ponieważ w żaden sposób nie działamy ciepłem jak w przypadku depilacji rozgrzanym woskiem który nie sprzyja temu typowi cery. Nitkowanie może być stosowane w przypadku kobiet i mężczyzn, którzy często potrzebują uporządkowania bujnych brwi. Jest to zabieg bardzo higieniczny i naturalny. Podobnie jak inne metody usuwania włosów nitkowanie może spowodować  zaczerwienienie skóry ,które jednak szybko mija. Można bez obaw skorzystać z tej usługi nawet na krótki czas przed ważnym wydarzeniem czy nawet ślubem.
Jeśli skóra jest wrażliwa, wąsik szybko powraca, pragniemy posiadać idealny łuk brwiowy, nie lubimy włosków na twarzy, które uwydatniają się po nałożeniu pudru lub doskwiera nam problem wrastających włosków, zdecydujmy się na nitkowanie!
Nie będziemy rozczarowane.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 polega na doklejaniu syntetycznej lub jedwabnej rzęsy do naturalnej. Duży wybór rzęs doklejanych pozwala dobrać kolor, grubość, długość, a także stopień podkręcenia do oczekiwań klientki. Można uzyskać naturalny efekt podkreślający urodę, efekt kociego oka przyciągającego spojrzenia lub efekt spektakularny na wielkie wyjścia. Dodatkowo kolory rzęs pozwalają wydobyć kolor tęczówki, a doklejane ozdoby takie jak: cyrkonie, perełki stają piękną biżuterią.

Czas trwania zabiegu ok. 2 godz.


Salon Centrum Handlowe Pasaż Grunwaldzki
Wrocław, Plac Grunwaldzki 22, 50-363
Tel: 48 71 793 75 77
>>> Umów wizytę ONLINE<<<

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Sobota: 9:00-21:00
Niedziela handlowa: 10:00-20:00
Niedziela niehandlowa: 10:00-20:00