Epilfree

Epilfree

Trwała depilacja, alternatywa dla depilacji laserowej.epil

System EpilFree to innowacyjna, profesjonalna, naukowo potwierdzona
metoda trwałego usuwania owłosienia oparta na kompleksie aktywnych składników roślinnych, które skutecznie przerzedzają i spowalniają wzrost włosów na partiach ciała poddanych zabiegowi. Opatentowana formuła stworzona została na podstawie badań naukowych w dziedzinie podziału komórkowego i doświadczeń światowej sławy naukowca Dr Konis.

EpilFree redukuje ilość niechcianego owłosienia o co najmniej 80%, powoduje osłabienie włosów i spowolnienie ich wzrostu.

Wyjątkowość metody polega na absolutnej skuteczności dlak ażdego typu włosa (blond, rude, siwe) i skóry. Doskonale radzi sobie z jasnymi i cienkimi włosami, takimi jak meszek, również u osób z ciemną karnacją lub opalających się, z którymi to czynnikami nie radzą sobie inne metody trwałej depilacji. Epilfree może stanowić alternatywę lub uzupełnienie dla depilacji laserowej.

Epilfree to metoda całkowicie bezpieczna, która nie powoduje przebarwień i nie skutkuje efektami ubocznymi, takimi jak pieczenie, pęcherze czy poparzenia.

Opis zabiegu:
Bezpośrednio po zabiegu depilacji woskiem, kiedy mieszki włosowe są otwarte i pozbawione włosów, aplikujemy dwa produkty Epilfree: aktywator, który dla lepszej penetracji rozszerza mieszki włosowe czterokrotnie, a następnie toner, którego składniki aktywne zmniejszają proliferację komórek poprzez zmniejszenie podziału komórki włosa. W zależności od obszaru ciała zabieg trwa 5-8 minut. Zabieg aplikacji EpilFree jest całkowicie bezbolesny (poza mechaniczną depilacją woskiem).

Jak często się stosuje?
Zaleca się wykonanie od 2 do 10 zabiegów, aż do uzyskania pożądanego efektu. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu, a po każdym kolejnym włosów jest coraz mniej i wydłuża się okres ich odrastania. Częstotliwość zabiegów zależy od porostu włosów, kolejny zabieg wykonujemy wtedy gdy włoski osiągnęły 2,5 – 5 mm długości. System może być stosowany o każdej porze roku, gdyż nie ma żadnych przeciwwskazań do opalania przed i po zabiegu.

Przeciwwskazania:
– ciąża i karmienie piersią.
Skóra opalona NIE JEST przeciwwskazaniem do Epilfree.

Instrukcja dla uzyskania optymalnych rezultatów:
Przed i po zabiegu (6 godzin po) nie nakładać kremów, balsamów, olejków i makijażu na partie poddane zabiegowi. Przy depilacji pach nie stosować antyperspirantu min. 24h przed zabiegiem.
Należy unikać mycia depilowanych partii lub nadmiernego pocenia się (np. aktywności fizycznej) przez 6 godzin po zabiegu.
Należy trzymać się reżimu systematyczności wykonywania zabiegów. Trzymając się planu zabiegów zwiększamy efektywność depilacji.
Należy unikać stosowania pęsety lub wosku pomiędzy zabiegami, aby lepiej kontrolować fazy wzrostu włosa.

Ewa Jóźko
Manager Salonu Piękności Denique

Cennik: KLIKNIJ!

Usługa dostępna w Salonach:
Warszawa: Salon Piękności DENIQUE MOKOTÓW