Warszawa – Jaskinia Solna w Instytucie Pięknej Twarzy i Ciała

Jaskinia Solna w Instytucie Pięknej Twarzy i Ciała

SEANS W JASKINI 45MIN CENA: 40zł / 1 OSOBA

Teraz możesz odetchnąć pełną piersią. Rozkoszuj się morskim mikroklimatem w Warszawie. Jaskinia solna to unikatowe miejsce, o baśniowym wnętrzu i cudownym, kompleksowym działaniu nie tylko na Twoje ciało ale i psychikę.

Chwilę relaksu i ukojenia, a także wielu korzyści zdrowotnych, dostarczą Klientom Denique Instytut Pięknej Twarzy i Ciała dwie zaciszne grota solne. Wizyty w jaskiniach skutecznie zwiększają odporność organizmu, wspomagają leczenie wielu schorzeń, łagodzą skutki napięć i stresu. Nasze jaskinie solne zostały tak przystosowane by stać się ciekawym miejscem zabaw dla dzieci. W czasie igraszek przesycone jodem powietrze pozytywnie oddziałuje na cały organizm najmłodszych.

Wyobraź sobie pomieszczenia o scenerii przypominającej pałac z baśni Andersena… Ściany, sufit i podłoga, pokryte kryształami soli tak obficie, że powietrze aż wibruje z nasycenia cząsteczkami dobroczynnego jodu, a całości dopełnia relaksacyjna muzyka.

Vouchery podarunkowe

– Już teraz możesz podarować bliskim wyjątkowy prezent w postaci Vouchera na dowolne usługi lub zakup kosmetyków do wykorzystania w Salonach Piękności Denique oraz sklepie internetowym www.denique.com.pl

Dostępne Vouchery:

  • 50 zł
  • 100 zł
  • 500 zł

*Ważność: pół roku od daty zakupu
*Przy płatności voucherem różnica może być uregulowana dowolną formą płatności

Zapraszam serdecznie,
Aleksandra Pietrak
Manager Denique Jaskinia Solna Bemowo

Salon Jaskinia Solna w Instytucie Pięknej Twarzy i Ciała:
Warszawa
ul. Wrocławska 21a,
tel: 22 638 59 20
>>> Umów wizytę ONLINE<<<

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 9:00-21:00
Sobota: 9:00-20:00
Niedziela: 9:00-18:00

Poza grotą solną , do Państwa dyspozycji oddajemy także

Sauna sucha

Zapraszamy do suchej sauny. Wypocznij i zrealaksuj się w naszej saunie. Sucha sauna to pomieszczenie, w którym panuje temperatura 90-120 stopni C, wilgotność nie przekracza 15-20%.
Sucha sauna poprawia krążenie, rozluźnia mięśnie, szczególnie mięśnie grzbietu napięte przez stres. Działa kojąco na stawy, wskazana jest przy chorobach płuc, astmie oskrzelowej. Poprawia wydolość organizmu i hartuje.

Zapraszamy do Instytutu Pięknej Twarzy i Ciała. Warszawa, ul. Wrocławska 21a.
Tel: 22 638 59 20.

Cena:
Seans jedna godzina, 50zł/ osoba

🔥Nowość: BIEŻNIA TRENINGOWA BODY SHAPE🏃‍♀️🏃‍♂️

🔥Rewolucyjny trening w kapsule połączony z działaniem podciśnienia, które ułatwia pozbycie się tkanki tłuszczowej z newralgicznych partii ciała (pośladków, ud i brzucha).

🏃‍♀️🏃‍♂️Zamknięta kapsuła z wbudowaną bieżnią, w której trening wspomagany jest termoterapią, podczerwienią, podciśnieniem i innymi funkcjami zwiększającymi efektywność ćwiczeń, sprzyjającymi odchudzaniu i redukcji cellulitu.

🔝W porównaniu do innych bieżni Body Shape jest o 65% bardziej skuteczna w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu z okolic pośladków, ud i brzucha🔝

👉CENNIK treningów w kapsule BODY SHAPE:
trening na bieżni: 50zł / 30 minut
pierwszy trening na bieżni, tylko z aplikacją DENIQUE: 25zł / 30minut*

🔥W KARNECIE TANIEJ🔥 cennik karnetów:
10 treningów, każdy po 30min: 350zł (35zł pojedynczy trening)
20 treningów, każdy po 30min: 600zł (30zł pojedynczy trening)
30 treningów, każdy po 30min: 750zł (25zł pojedynczy trening)

📥Aby umówić się na trening, prosimy o kontakt telefoniczny.