Warszawa – Jaskinia Solna Bemowo

Groty Solne w Centrum Kosmetyki Morskiej

Teraz możesz odetchnąć pełną piersią. Rozkoszuj się morskim mikroklimatem w Warszawie. Jaskinia solna to unikatowe miejsce, o baśniowym wnętrzu i cudownym, kompleksowym działaniu nie tylko na Twoje ciało ale i psychikę.

Chwilę relaksu i ukojenia, a także wielu korzyści zdrowotnych, dostarczą Klientom Denique Centrum Kosmetyki Morskiej dwie zaciszne grota solne. Wizyty w jaskiniach skutecznie zwiększają odporność organizmu, wspomagają leczenie wielu schorzeń, łagodzą skutki napięć i stresu. Nasze jaskinie solne zostały tak przystosowane by stać się ciekawym miejscem zabaw dla dzieci. W czasie igraszek przesycone jodem powietrze pozytywnie oddziałuje na cały organizm najmłodszych.

Wyobraź sobie pomieszczenia o scenerii przypominającej pałac z baśni Andersena… Ściany, sufit i podłoga, pokryte kryształami soli tak obficie, że powietrze aż wibruje z nasycenia cząsteczkami dobroczynnego jodu, a całości dopełnia relaksacyjna muzyka.

Vouchery podarunkowe

– Już teraz możesz podarować bliskim wyjątkowy prezent w postaci Vouchera na dowolne usługi lub zakup kosmetyków do wykorzystania w Salonach Piękności Denique oraz sklepie internetowym www.denique.com.pl

Dostępne Vouchery:

  • 50 zł
  • 100 zł
  • 500 zł

*Ważność: pół roku od daty zakupu
*Przy płatności voucherem różnica może być uregulowana dowolną formą płatności

Zapraszam serdecznie,
Aleksandra Pietrak
Manager Denique Jaskinia Solna Bemowo

Salon Jaskinie Solne: Warszawa
ul. Wrocławska 21a,
tel: 22 638 57 84
>>> Umów wizytę ONLINE<<<

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 21:00
Sobota: 9:00 – 20:00
Niedziela: 9:00 – 18:00