Makijaż permanentny

Cennik: KLIKNIJ!

Makijaż permanentny jest alternatywą do tradycyjnego makijażu. Brwi perm. Tatiana — kopiaTego typu zabieg umożliwia skorygowanie np. linii ust, uwydatnienie, powiększenie ich konturu i wypełnienie dowolnym kolorem, można również skorygować brwi, nanieść kreskę na powiekę i podkreślić linie rzęs. Dzięki tej metodzie pigmenty pochodzenia naturalnego, nietoksyczne i niealergizujące zostają wprowadzone do przestrzeni miedzykomórkowej naskórka i utrzymują się tam 3-5 lat. Makijaż permanentny może być stosowany w przypadku każdego typu skóry, zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Polecany szczególnie:
– dla osób z rzadkimi, nieregularnymi brwiami, brwiami o asymetrycznych kształtach
– dla osób mających bardzo jasne brwi lub całkowitym ich braku
– dla osób mających słaby zarys rzęs lub całkowitym ich braku
– dla osób z bladymi ustami i nieregularnym ich kształcie
– dla osób mających wąskie usta i ustach którym brak konturu
– dla sportowców, osób aktywnych fizycznie
– osobom chcącym wyglądać świeżo bez malowania się pomadkami i konturówkami

NASZE SPECJALISTKI:
Tatiana, Denique Galeria Wileńska, od lat zajmuje się makijażem, wykonuje go wieloma metodami, w zależności od oczekiwań klientki.
Tatiana Wileńska, mistrz makijaż perm.Poniżej opisy i zdjęcia prac wykonanych przez Tatianę

BRWI,METODA OMBRE:
APLIKACJA KILKU ODCIENI PIGMENTÓW, KTÓRE PRZECHODZĄ MIĘDZY SOBĄ TON W TON, TWORZĄC EFEKT OMBRE.
Brwi perm, Tatiana WileńskaMETODA PUDROWA, POWDER EFFECT
TECHNIKA, KTÓREJ EFEKT PRZYPOMINA TRADYCYJNY MAKIJAŻ BRWI WYKONANY KREDKĄ LUB CIENIEM. EFEKT 3D.Brwi permanentne TatianaMETODA AKWARELOWA, AQUARELLE LIPS
EFEKT UST MUŚNIĘTYCH KOLOREM, BEZ WYRAŹNEGO KONTURU. SOCZYSTY LECZ  TRANSPARENTNY KOLOR.
Makijaż ust, Tatiana Wile nskaMETODA „EFEKT SZMINKI”
CAŁKOWITE POKRYCIE UST PIGMENTEM. TECHNIKA POZWALA NA SKORYGOWANIE KSZTAŁTU UST LUB UKRYCIE DROBNYCH BLIZN.
Usta Tatiana WileńskaGÓRNA KRESKA + EFEKT ZAGĘSZCZENIA LINII RZĘSKręska+ zageszczona linia rzesGÓRNA KRESKA Z CIENIOWANIEM
Kreska górna, Tatiana linergistka

NASZE SPECJALISTKI:

Monika Sasimowska, Galetia Targówek – makijaż permanentny kreska w linii rzęs

Kreska górna makijaż Monika S, Targóek

JANA– Instytut Pięknej Twarzy i Ciała Denique oraz Denique Galeria Bemowo.
Makijaż permanentny brwi, metoda OMBRE.
Janina Denysowa - Denique CH Bemowo

Makijaż permanentny brwi metodą Ombre, to doskonale rozwiązanie dla kobiet, które chcą mieć piękne, delikatne brwi. Metoda ta doskonale sprawdzi u miłośniczek naturalnego wyglądu. Bardzo delikatne napigmentowanie, które przechodzi z ciemniejszego ociania w jasniejszy.

Dodaje twarzy świeżości i w subtelny sposób podkreśla rysy twarzy.
Sprawdza się zarówno u osób mających
rzadki zarost jak i u osób z gęstymi włosami. Kształt oraz kolor jest dobierany indywidualnie do potrzeb każdej klientki. Makijaż jest robiony bardzo płytko i delikatnie, dlatego tez wyglada tak naturalnie i nie ma efektu zbyt mocnych i sztucznych brwi. Wiąże się to z tym, ze dla podtrzymania efektu poprawkę robimy raz w roku, w odróżnieniu do tradycjej metody brwi permanentnych.

Należy pamiętać, iż makijaż permanentny jest makijażem bazowym. W sposób naturalny podkreśli naturalne piękno twarzy lub ewentualnie wprowadzi korekty. Można na nim wykonać klasyczny makijaż z użyciem kosmetyków kolorowych.

Przed zabiegiem:
Każdą klientkę traktuję indywidualnie, dlatego przed wykonaniem mikropigmentacji proponuję bezpłatną konsultację. Na spotkaniu udzielam wszelkich niezbędnych informacji dotyczących zabiegu, dobieram odpowiednie kolory oraz ustalamy termin wykonania usługi.

Na konsultację można zabrać ze sobą ulubione pomadki i konturówki do ust, kredki do brwi i oczu. Postaram się dobrać jak najbardziej zbliżony kolor do ulubionego.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:
– ciąża,
– choroba krwi (Hemofilia),
– czynna opryszczka,
– zaawansowana cukrzyca, łuszczyca, choroby gałki ocznej,
– nadciśnienie tętnicze, podwyższona temperatura,
– ostrzyknięte usta (6 miesięcy przed zabiegiem),
– osoby w trakcie leczenia choroby nowotworowej,
– osoby zakażone wirusem HIV lub wirusem zapalenia wątroby (Hepatitis).

Czas trwania zabiegu:
Dobrze wykonany zabieg potrzebuje czasu. Wydłużony czas pacy świadczy o delikatności i dokładności wykonania zabiegu. Pigmentacja trwa około 1,5 do 2 godzin, wraz z rysunkiem i znieczuleniem może wydłużyć się do 3 godzin.

Po zabiegu:
Po zabiegu makijaż jest bardziej intensywny, w krótkim czasie barwa zblednie, co jest związane z procesem regeneracji komórek (wraz ze złuszczeniem się obumarłych komórek naskórka złuszczeniu ulega część pigmentu makijażu permanentnego). Po wykonanym zabiegu nie można moczyć wykonanego makijażu do momentu zupełnego zagojenia, nie wolno zdrapywać, powstających w czasie gojenia strupków, opalać się i korzystać z sauny.

W przypadku pigmentowania ust, osobom u których często występuje opryszczka zalecane jest przyjmowanie przez 7 – 10 dni po zabiegu tabletek heviran 400, po wcześniejszej konsultacji z lekarzem.