Radiofale

Zabiegi z użyciem RF polegające na ogrzaniu warstw skóry przez prądy o radioczęstotliwości radiowej. Fale radiowe wnikają w skórę na głębokość 2 cm, nagrzewają komórki tłuszczowe i włókna kolagenowe. Na skutek działania fal radiowych (RF) następuje stymulacja kolagenu, przyspieszony zostaje drenaż limfatyczny, eliminacja toksyn. Podgrzanie włókien kolagenowych wywołuje ich skurczenie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji. Ponadto fale radiowe stymulują fibroblasty do odbudowy i wytwarzania kolagenu i elastyny dając efekt wypełnienia zmarszczek. Zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry oraz poprawia owal twarzy i koloryt cery.

Wskazania:
– likwidacja zmarszczek
– poprawa napięcia skóry policzków i owalu twarzy
– obkurczenie zwisającego podbródka
– złagodzenie fałdów nosowo-wargowych
– podniesienie opadającej powieki górnej
– spłycenie blizn
– ujędrnienie struktury skóry
– odbudowa kolagenu.

Podczas zabiegu klient może odczuwać uczucie gorąca. Kulista głowica emitująca fale jest przesuwana po skórze. Po zabiegu nie ma skutków ubocznych, skóra pozostaje nieuszkodzona, może być jedynie lekko zaczerwieniona.

Efekty działania fal radiowych najczęściej są widoczne już po jednym zabiegu. Chcąc uzyskać długotrwałe efekty zaleca się wykonanie serii 5-8 zabiegów 1 raz w tygodniu.

Monika Jakubiak
kosmetolog Salon Piękości Denique CH Janki

W Instytucie Pięknej Twarzy i Ciała zabiegi wykonuje kosmetolog pani Justyna.

Cennik: KLIKNIJ!

Usługa dostępna w Salonach:
Warszawa: Instytut Pięknej Twarzy i CiałaSalon CH JankiSalon CH TargowekSalon Mokotów