Global Keratin

Prostowanie/ Terapia Global Keratin

Terapia do włosów Global Keratin jest zabiegiem opartym o keratynę, która global keratinbez udziału żrących środków chemicznych, w naturalny sposób prostuje włosy. Jest to działanie odżywcze, które przeobraża włosy i nadaje im połysk. Ta niewiarygodna terapia została opracowana dla osób, które mają włosy lokowane, poskręcane i zniszczone. Poprzez wprowadzenie keratyny głęboko w powłoczkę włosa, Global Keratin wpływa na naturalne składniki włosów, aby osiągnąć radykalny blask, piękną gładkość i zdrowy, łatwy w utrzymaniu styl.

Na terapii Global Keratin może skorzystać każdy, nawet osoby mające włosy poddane zbyt wielu procesom i zniszczone chemią. Właściwie, im bardziej zniszczone włosy, tym lepiej i dłużej działa terapia, która głęboko je odżywia i odbudowuje. Jest ona czymś więcej, niż tylko sposobem na prostowanie. Natychmiastowy rezultat to miękkość, połysk i wykwintność. W przeciwieństwie do innych terapii chemicznych i relaksatorów, nadaje się do włosów farbowanych i prostowanych chemicznie.

Stworzona w USA terapia Global Keratin jest łagodna dla włosów, poprawia ich stan i odbudowuje odporność, aby uczynić je silnymi i elastycznymi. Ponadto, uodparnia włosy na warunki pogodowe i rozwiewanie się na wszystkie strony oraz przeciwdziała efektom wilgoci. Gdy włosy są cudowne, lśniące i łatwe w układaniu, czas konieczny do ich stylizacji jest znacznie zredukowany!
Terapia Global Keratin jest tańsza niż ciągłe prostowanie włosów, nie jest permanentna i może zostać w każdej chwili zmyta. Może być także zastosowana równolegle do poprzedniej terapii poprawiając stan włosów przy każdej kolejnej aplikacji. Terapia nadaje włosom bardzo naturalny wygląd. Nie stają się one proste i sztywne jak po zwykłym zabiegu lecz pozostają gęste i sprężyste, a efekt ten utrzymuje się nawet przez 4 miesiące!

Terapia eliminuje mało atrakcyjne skręcanie się i maksymalizuje blask, jednocześnie odżywiając i poprawiając stan włosów. Twoje włosy będą zawsze miękkie i gładkie, a oszałamiające rezultaty będą widoczne natychmiast po zastosowaniu. Koszmary z układaniem włosów to już sprawa przeszłości!

Terapia Keratynowa – True-Keratin Professional
Produkt Juvexin, chroniony jest ponad pięćdziesięcioma patentami w Ameryce oraz na całym świecie. Aplikuje się go na włosy w jego surowym, naturalnym stanie, aby nie uszkodzić ważnych aminokwasów i protein. Sprawdza się na wszystkich rodzajach włosów i pozostawia je łatwiejszymi do ułożenia, miękkimi, lśniącymi, gładkimi. Włosy nie kręcą się aż do pięciu miesięcy, co powoduje, że zbędne są zabiegi fryzjerskie prostujące włosy. Wygładzający włosy system Global Keratin zawiera Juvexin i jest jedynym produktem proteinowym, którego naukowo potwierdzone działanie znajduje odbicie w jakości włosa o przywróconym, młodzieńczym wyglądzie. Juvexin to optymizowana dawka wielu protein, dostępna jedynie w produktach linii Global Keratin na całym świecie.

System ten wygładza włosy i przywraca im młody wygląd poprzez naprawę zniszczonych włosów i zapewnienie im długotrwałego odżywienia oraz ochrony. Testy kliniczne wykazały, że naturalne właściwości włosa zostają zachowane dzięki osłonce wytwarzającej się wokół każdego włosa, odbudowując go wewnątrz jak i na zewnątrz. System ten dostarcza również ochrony przed szkodliwym działaniem promieni UV, zabiegom chemicznym, starzeniu się oraz codziennym zabiegom mycia i układania włosów.

Juvexin, w przeciwieństwie do innych systemów zawierających keratynę, nie ulega procesowi hydrolizy. Testy kliniczne wykazały, że proces hydrolizy wpływa niekorzystnie na proteiny keratyny powodując, że stają się one nieaktywne i nie mogą efektywnie związać się z włosem. Wynikiem tego jest brak efektów odmładzających.

Przed & po:
Terapia Global Keratin to innowacyjny proces, pod wpływem którego włosy ulegają całkowitemu przekształceniu. Wszystko dzięki keratynie, która jest głównym składnikiem białkowym skóry, włosów i paznokci.

Ta naturalna substancja umożliwia włosom powrót do oryginalnego, zdrowego stanu – dzięki niej stają się lśniące i odżywione. Rezultaty są widoczne natychmiast po zastosowaniu terapii Global Keratin – włosy wyglądają zdrowo i młodzieńczo.

Klienci są co najmniej zdumieni efektem. Powłoczka jest to zewnętrzna warstwa korzenia włosa, która zbudowana jest z nachodzących na siebie przezroczystych komórek keratynowych. Działa ona jak łuski ochronne i wpływa na gładkość oraz połysk.

Powłoczka może ulec zniszczeniu pod wpływem reakcji chemicznych, nadmiernego wystawienia na światło słoneczne (UV), zbyt gorącej suszarki, zbyt agresywnego czesania i szczotkowania, chlorowanej wody w basenie, itp. Zapomnij o przedtem. Witaj w tym, co potem. Rewolucyjna, oparta o keratynę terapia wygładzająca i prostująca, od której zakręci się w głowie.

Warto zapamiętać!

Co należy robić podczas pierwszych 2 dni:
1. Jeśli włosy zamokną, natychmiast je wysusz i wyprostuj.
2. Przez pierwsze 48 godzin miej włosy przez cały czas rozpuszczone.
3. Po kuracji zastosuj szampon nawilżający Global Keratin (bez chlorku sodu)

Czego nie robić podczas pierwszych 2 dni:
1.Przez dwa dni nie myj włosów.
2.Przez pierwsze dwa dni unikaj kucyków, spinek do włosów i opasek.
3.Unikaj jakichkolwiek czynności mogących powodować pocenie.
4.Produkty stylizujące można stosować tylko po pierwszym myciu.


Najczęściej zadawane pytania:

Czy taka kuracja może być stosowana na zniszczonych włosach dowolnego rodzaju?
Tak. Kuracja może być stosowana na farbowanych, rozjaśnianych, prostowanych, wybielanych lub nie poddanych żadnym zabiegom włosach.

Czy kuracja działa na włosach nie poddanych żadnym zabiegom?
Tak. Na włosach nie poddanych żadnym zabiegom efekty będą widoczne po drugim lub trzecim zastosowaniu.

Czy można przeprowadzić kurację na włosach prostowanych metodą japońską?
Tak, kurację można nałożyć na wszelkiego rodzaju prostowanie.

Czy po kuracji mogę farbować włosy?
Nie. Najlepiej jest odczekać 2 tygodnie po zastosowaniu kuracji.

Czy mogę farbować włosy przed kuracją?
Tak.

Czy mogę umyć włosy zaraz po kuracji?
Nie, dopiero po dwóch dniach. Zalecamy odczekanie, aby keratyna zamknęła naskórek włosa. Jeżeli umyje się włosy zaraz po kuracji, keratyna ulegnie wypłukaniu.

Jak długo działa kuracja?
Działanie kuracji utrzymuje się przez ok. 2-4 miesięce.

Czy mogę związać włosy w kucyk?
Nie, dopiero po pierwszym myciu.
Co powinnam zrobić, jeśli w ciągu pierwszych 2 dni moje włosy zamokną?
Natychmiast wysusz je i wyprostuj.

Czy po kuracji mogę kąpać się w morzu lub basenie?
Przez pierwsze 2 dni należy unikać kąpieli w morzu i basenie.

Jeśli chcę powtórzyć kurację, czy muszę ją zastosować na całej głowie czy tylko na odrostach?
Na całej głowie.

Jaki szampon nawilżający powinnam stosować po kuracji?
Jedynie szampony Global Keratin gwarantują pełne rezultaty i maksymalny okres działania kuracji.

Czy przed kuracją mogę obciąć włosy?
Zalecamy, aby obciąć włosy po kuracji.

Jaka jest różnica między płukankami do prostowania włosów/prostowaniem włosów metodą japońską a kuracją do włosów Global Keratin?
Kuracja do włosów Global Keratin jest kuracją opartą na keratynie, która naturalnie prostuje włosy bez silnych związków chemicznych. Jest to kuracja odnawiająca, która przekształca włosy i przywraca ich blask. Płukanki do prostowania włosów i prostownice metodą japońską działają na zasadzie złamania i ponownego zbudowania wewnętrznego połączenia włosa. Po zakończeniu tych zabiegów, włosy są trwale wyprostowane Nowe włosy wyrastające po prostowaniu metodą japońską będą zawsze kręcone, ale uprzednio wyprostowane włosy nigdy nie powrócą do poprzedniego stanu.

Co wyróżnia kuracje do włosów Global Keratin?
Global Keratin wzmacnia włosy bez uszkadzania lub zmiany ich struktury. W miarę jak klienci powtarzają kurację co parę miesięcy, można zaobserwować poprawę jakości włosów, które urosły po zastosowaniu kuracji Global Keratin.

Czy każdy może wykonać tę kurację?
Jedynie zawodowi fryzjerzy mogą wykonywać tę kurację.

Ewa Jóźko
Manager Salonu Piękności CH Arkadia

Cennik: KLIKNIJ!

Usługa dostępna w Salonach:
Warszawa: Salon CH Arkadia, Salon CH Targówek