Warszawa – CH Janki

Salon Piękności Denique CH Janki

Salon świadczy usługi na najwyższym poziomie w zakresie fryzjerstwa, kosmetyki, pielęgnacji dłoni i stóp. Szczyci się przynależnością do prestiżowej grypy Salonów L’oreal Expert Profesional, które charakteryzują się szczególną dbałością o wysoką jakoś usług i profesjonalizm. Wykwalifikowany personel zapewni Klientom miłą i przyjazną atmosferę oraz pomoże dobrać usługę z szerokiej oferty Salonu. Współpraca z renomowanymi producentami kosmetyków zapewnia szeroki asortyment produktów do pielęgnacji. Naszym priorytetem jest wydobyć piękno tkwiące w każdym z naszych Gości.

Aktualne promocje

BOTOKS

BOTOKS jest to preparat oczyszczonej postaci toksyny botulinowej typu A (neurotoksyny) produkowany przez beztlenową bakterię Clostridium Botulinum. Toksyna botulinowa blokuje przewodzenie bodźców z nerwów do mięśni twarzy związanych z mimiką. Jad kiełbasiany wstrzyknięty w małej dawce w obrębie twarzy wywołuje porażenie mięśni mimicznych, co uniemożliwia pracę mięśni, a tym samym przeciwdziała marszczeniu się i fałdowaniu skóry. Zaletą BOTOKSU jest działanie jedynie w obrębie tych mięśni, do których został podany, podczas gdy inne mięśnie funkcjonują jak dotychczas. Po zabiegu obserwuje się zanik zmarszczek mimicznych odczuwane jako zamrożenie mimiki twarzy. Leczenie preparatem BOTOKS skutecznie wygładza zmarszczki głównie w górnej części twarzy przywracając jej młodszy wygląd. Obecnie coraz częściej stosowany jest także w wygładzeniu linii szyi.

COVER 5′ w 5 minut TUSZUJE SIWE WŁOSY

 

Mężczyźni zazwyczaj chcą w dyskretny sposób zapanować nad oznaką dojrzałości – siwizną. Pragną zatuszować swoje siwe włosy szybko i bez spędzania długich godzin w salonie fryzjerskim. Te wszystkie oczekiwania współczesnych mężczyzn spełnia właśnie COVER 5’ – produkt pochodzący z męskiej linii L’Oreal Professionnel Homme. Wzmacnia on naturalny kolor włosów, tuszując przy tym siwe włosy w sposób naturalny.
COVER 5’ występuje w sześciu tak opracowanych odcieniach, aby odpowiadać naturalnym kolorom męskim.

Vouchery podarunkowe

– Już teraz możesz podarować bliskim wyjątkowy prezent w postaci Vouchera na dowolne usługi lub zakup kosmetyków do wykorzystania w Salonach Piękności Denique oraz sklepie internetowym www.denique.com.pl

Dostępne Vouchery:

  • 50 zł
  • 100 zł
  • 500 zł

*Ważność: pół roku od daty zakupu
*Przy płatności voucherem różnica może być uregulowana dowolną formą płatności

NASZE STYLIZACJE

Nowość!

Ostrzykiwanie toksyną botulinową jednego obszaru – 500 zł

– kurze łapki
– bruzdy czołowe
– lwia zmarszczka

Zapraszam serdecznie,

Manager Salonu Denique CH Janki

Salon Centrum Handlowe Janki:
Janki, ul. Mszczonowska 3
tel: 22 711 30 72
>>> Umów wizytę ONLINE<<<

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Sobota: 9:00 – 21:00
Niedziela: 9:00 – 20:00