Bieżnie VACU

Body shape

Nowość: BIEŻNIA TRENINGOWA BODY SHAPE

SALON PIĘKNOŚCI DENIQUE Galeria Bemowo pl. Powstańców Śląskich 126
& INSTYTUT PIĘKNEJ TWARZY I CIAŁA DENIQUE UL. WROCŁAWSKA 21A

Rewolucyjny trening w kapsule połączony z działaniem podciśnienia, które ułatwia pozbycie się tkanki tłuszczowej z newralgicznych partii ciała (pośladków, ud i brzucha).

Zamknięta kapsuła z wbudowaną bieżnią, w której trening wspomagany jest termoterapią, podczerwienią, podciśnieniem i innymi funkcjami zwiększającymi efektywność ćwiczeń, sprzyjającymi odchudzaniu i redukcji cellulitu.

W porównaniu do innych bieżni Body Shape jest o 65% bardziej skuteczna w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu z okolic pośladków, ud i brzucha🔝

10 funkcji kapsuły Body Shape:

1. PODCIŚNIENIE – dzięki któremu poprawia się krążenie limfy odpowiedzialnej za usuwanie nadmiarów płynów, zastoin i produktów przemiany materii. W efekcie czego poprawia się jędrność skóry i znikają zbędne centymetry.

2. PODCZERWIEŃ IR – podgrzewa ciało, powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, co w rezultacie przyspiesza proces usunięcia toksyn z organizmu.

3. DRENAŻ LIMFATYCZNY – poprawia przepływ chłonki w układzie limfatycznym. To jedna z najbardziej efektywnych metod leczenia obrzęków i zastoin w organizmie. Drenaż usprawnia transport soli mineralnych i wody oraz wspomaga procesy immunologiczne.

4. FOTOODMŁADZANIE – KOLAGEN LED – światło przenika w głąb skóry i dodatkowo stymuluje procesy jej samoleczenia oraz odbudowy. W ten sposób przyspiesza się gojenie ran oraz zanikanie blizn. Spowolnieniu ulega również proces starzenia się skóry – odbudowują się włókna kolagenowe i elastynowe.

5. AROMATERAPIA – dobroczynne działanie olejków: antycellulitowe, zmniejszające rozstępy, odmładzające skórę, pomagające pozbyć się stanów zapalnych skóry.

6. CHROMOTERAPIA/KOLOROTERAPIA – pomaga w niwelowaniu problemów typu: brak energii, obniżona odporność organizmu, złe samopoczucie psychiczne.

7. JONIZACJA POWIETRZA – uzupełnia powietrze w zdrowotne jony ujemne, co skutecznie poprawia samopoczucie, dodaje pozytywnej energii.

8. OZONOTERAPIA – stosowana w przypadku infekcji bakteryjnych, do stymulowania układu krążenia oraz w celu poprawy metabolizmu komórkowego.

9. ELEKTROSTYMULACJA – zmniejsza napięcie oraz usprawnia proces odżywczy mięśni, poprawia ukrwienie tkanek, a także działa przeciwbólowo.

10. BRYZA

CENNIK treningów w kapsule BODY SHAPE:
trening na bieżni: 50zł / 30 minut
pierwszy trening na bieżni, tylko z aplikacją DENIQUE: 25zł / 30minut*

W KARNECIE TANIEJ – cennik karnetów:
10 treningów, każdy po 30min: 350zł (35zł pojedynczy trening)
20 treningów, każdy po 30min: 600zł (30zł pojedynczy trening)
30 treningów, każdy po 30min: 750zł (25zł pojedynczy trening)

Aby umówić się na trening, prosimy o kontakt telefoniczny z wybranym salonem.

PRZECIWWSKAZANIA DO KORZYSTANIA Z BIEŻNI: BODY SHAPE

 • ciąża
 • cukrzyca
 • menstruacja
 • nowotwory i guzy
 • ostre zapalenie żył
 • ciężkie choroby reumatyczne
 • niedoczynność tarczycy
 • epilepsja, astma, rozwarstwienie rogówki
 • choroby serca (osoby posiadające rozruszniki serca)
 • choroby układu krążenia – niskie ciśnienie lub nadciśnienie, osoby w trakcie leczenia
 • zwyrodnienia kręgosłupa, proteza kolanowa lub biodrowa
 • wszczepione elementy metalowe
 • poparzenia, niezagojone blizny pooperacyjne
  indywidualne przeciwwskazania medyczne do uprawiania ćwiczeń fizycznych
 • kobiety mające skłonność do pękających naczynek nie powinny w trakcie ćwiczeń przekraczać podciśnienia wynoszącego 15 mbar i temperatury 30°C – 36°C. Zaleca się regularne sprawdzanie stanu naczynek krwionośnych oraz skóry i w razie jakichkolwiek zmian należy przerwać ćwiczenia
 • osoby będące po zabiegach i operacjach kolan mogą ćwiczyć (za zgodą lekarza) po upływie trzech miesięcy od zabiegu. U osób z żylakami zalecana jest także konsultacja lekarska, a podciśnienie nie powinno przekraczać wartości 20 mba