Warszawa – Galeria Bemowo

Salon Piękności Denique Galeria Bemowo

Salon mieści się w Centrum Handlowym Bemowo przy ul. Powstańców Śląskich 126, na pierwszym piętrze. Jest to nowoczesny kompleks handlowy, w którym znajduje się 80 sklepów prestiżowych marek.

Salon świadczy usługi na najwyższym poziomie w zakresie fryzjerstwa, kosmetyki, pielęgnacji dłoni i stóp. Szczyci się przynależnością do prestiżowej grypy Salonów L’oreal Expert Profesional, które charakteryzują się szczególną dbałością o wysoką jakoś usług i profesjonalizm. Wykwalifikowany personel zapewni Klientom miłą i przyjazną atmosferę oraz pomoże dobrać usługę z szerokiej oferty Salonu. Współpraca z renomowanymi producentami kosmetyków zapewnia szeroki asortyment produktów do pielęgnacji. Naszym priorytetem jest wydobyć piękno tkwiące w każdym z naszych Gości.

Zapraszam serdecznie,
Manager Salonu Denique CH Bemowo

Aktualności i promocje

NOWOŚĆ : AQUASURE

🔥Oczyszczanie wodorowe🔥 to absolutny hit wśród zabiegów kosmetologicznych.
.W cztero-etapowej terapii wykorzystuje się aktywny wodór, czyli najmniejszy pierwiastek zdolny do penetracji i przenikania w najgłębsze warstwy skóry.  Mikroskopijne cząsteczki perfekcyjne oczyszczają ją na poziomie komórkowym oraz neutralizują wolne rodniki na jej powierzchni.. Aktywny wodór dostarczany jest skórze za pomocą nasyconego nim strumienia wody, który dodatkowo eksfoliuje martwe komórki naskórka.
.
⭐ZABIEG SKŁADA SIĘ Z 4 ETAPÓW:  OCZYSZCZANIE WODOROWE, HYDROPEELING ,  INFUZJA JONOWA, LIFT MSC (masaż stymulujący mikroprądami)
.
⭐Zabieg ma silne właściwości oczyszczające, wygładzające, antiaging i liftingujące.
👉Skóra po zabiegu wygląda zdrowo i promiennie, jest rozświetlona i pełna blasku. Dobroczynne efekty widoczne są od razu.
.
ℹNa cztero-etapowe czyszczanie wodorowe z wykorzystaniem oryginalnego urządzenia 💧AquaShure2💧 zapraszamy do Salonu Piękności Denique Galeria Bemowo, 📲22 353 66 88.

NASZE STYLIZACJE

Salon Galeria Bemowo
ul. Powstańców Śląskich 126
tel: 22 353 66 88
>>> Umów wizytę ONLINE<<<

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 9:00-21:00
Sobota: 9:00-21:00
Niedziela handlowa: 9:00-20:00
Niedziela niehandlowa: 10:00-17:00 (do odwołania)

Vouchery podarunkowe

– Już teraz możesz podarować bliskim wyjątkowy prezent w postaci Vouchera na dowolne usługi lub zakup kosmetyków do wykorzystania w Salonach Piękności Denique oraz sklepie internetowym www.denique.com.pl

Dostępne Vouchery:

  • 50 zł
  • 100 zł
  • 500 zł

*Ważność: pół roku od daty zakupu
*Przy płatności voucherem różnica może być uregulowana dowolną formą płatności

SZCZEGÓLNIE POLECAMY:

Podologia

Zapraszamy na usługi z zakresu podologii.
Nasza specjalistka pomoże w leczeniu m.in. tego typu dolegliwości:

  • wrastające paznokcie
  • modzele
  • nagnioty
  • odciski
  • rekonstrukcja paznokcia

Body Health

Body Health – masaż próżniowy Niezwykle skuteczna metoda zwalczania i łagodzenia objawów cellulitu, usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz regeneracji tkanki łącznej. Wykorzystuje kombinacje podciśnienia i rytmicznego masażu mechanicznego, przez co pobudza naturalne procesy zachodzące w organizmie. Pozytywne rezultaty oddziaływania masażu próżniowego na różne obszary skóry, tkankę łączną, tłuszczową jak również system limfatyczny i system krążenia zostały klinicznie potwierdzone.

Redukcja Cellulitu Kształtowanie sylwetki Redukcja tkanki tłuszczowej Regeneracja po odsysaniu tkanki tłuszczowej Drenaż limfatyczny