Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja to zabieg złuszczania zrogowaciałego naskórka. Polecany jest dla skór zmęczonych, pozbawionych blasku, z zaskórnikami, rozszerzonymi porami, przebarwieniami, zmarszczkami, rozstępami oraz cellulitem.

Efektem zabiegu jest oczyszczona skóra z odblokowanymi oraz spłyconymi porami. Mikrodermabrazja zmniejsza widoczność zmarszczek, przebarwień i blizn. Ma właściwości dotleniające, poprawia koloryt i elastyczność skóry oraz pobudza ją do produkcji kolagenu. Poprawia wchłanialność składników aktywnych.

Mikrodermabrazja może być stosowana na większości skór, a także u kobiet w ciąży.

Natomiast przeciwwskazaniami do wykonywania zabiegu są wszelkie stany zapalne skóry, znamiona, trądzik różowaty, łuszczyca, bliznowce, nowotwory, zakażenia bakteryjne, wirusowe i grzybicze. Nie wykonujemy mikrodermabrazji w miejscach, w których były niedawno zabiegi chirurgiczne również podczas stosowania leków przeciwzakrzepowych, a po doustnej terapii izotretynoiną trzeba odczekać przynajmniej pół roku by ją wykonać. Nie powinno się też wykonywać złuszczania mikrodermabrazją w okresach upalnego lata oraz mroźnej zimy.

Zabieg ten trwa około 1 godziny ,
LINK DO CENNNIKA Cennik: KLIKNIJ!
USŁUGA DOSTĘPNA WE WSZYSTKICH SALONACH SIECI DENIQUE