Wrocław – Pasaż Grunwaldzki

Salon Piękności Denique CH Pasaż Grunwaldzki

Salon Denique mieści się w jednym z największych centrów handlowych we Wrocławiu, w Pasażu Grunwaldzkim. Oferuje szeroką gamę ekskluzywnych zabiegów kosmetycznych, manicure oraz zabiegów fryzjerskich. Zapewnia obsługę na najwyższym poziomie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów jak również dostęp do profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich i kosmetycznych.

Aktualne promocje

Vouchery podarunkowe

– Już teraz możesz podarować bliskim wyjątkowy prezent w postaci Vouchera na dowolne usługi lub zakup kosmetyków do wykorzystania w Salonach Piękności Denique oraz sklepie internetowym www.denique.com.pl

Dostępne Vouchery:

  • 50 zł
  • 100 zł
  • 500 zł

*Ważność: pół roku od daty zakupu
*Przy płatności voucherem różnica może być uregulowana dowolną formą płatności

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 polega na doklejaniu syntetycznej lub jedwabnej rzęsy do naturalnej. Duży wybór rzęs doklejanych pozwala dobrać kolor, grubość, długość, a także stopień podkręcenia do oczekiwań klientki. Można uzyskać naturalny efekt podkreślający urodę, efekt kociego oka przyciągającego spojrzenia lub efekt spektakularny na wielkie wyjścia. Dodatkowo kolory rzęs pozwalają wydobyć kolor tęczówki, a doklejane ozdoby takie jak: cyrkonie, perełki stają piękną biżuterią.

Czas trwania zabiegu ok. 2 godz.

P1030334
P1030470

Efekt utrzymuje się do 3 – 4 tygodni, po czy wymaga uzupełnienia, czyli doklejenia nowych rzęs w miejsce tych które wypadły.

Cennik:
Przedłużanie rzęs metodą naturalną (1-1.5h) 200,- [Salon Pasaż Grunwaldzki – Promocja 149,- , Zniżka studecka- 129,-]

Metodą 1:1 (2-3h) – 350,-

Odżywki Revitalash do rzęs, brwi i włosów – Dostępne w salonach.

Zapraszam serdecznie,
Manager Salon Denique CH Grunwaldzki


Salon Centrum Handlowe Pasaż Grunwaldzki
Wrocław, Plac Grunwaldzki 22, 50-363
Tel: 48 71 793 75 77

Godziny otwarcia:
pon-sob: 9.00 – 21.00,
nd: 10.00 – 20.00